BRZOZOWY ZAKĄTEK KNURÓW

NAJLEPSZE OSIEDLE W KNUROWIE

INFORMACJE PRAWNE

KONTAKT

COPYRIGHT

© 2016 | Hosted by KaBeo.net

Realizacja: KaBeo.net & ITS

POLITYKA PLIKÓW COOKIES

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Przedstawione wizualizacje domów oraz planu zagospodarowania terenu mają charakter poglądowy i mogą różnić się od finalnego efektu.

tel.: +48. 883 155 805

e-mail: biuro@nexthouse.com.pl

 

 Osiedle Brzozowy Zakątek w Knurowie to zespół nowoczesnych energooszczędnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliżniaczej i szeregowej. Inwestycja położona jest w spokojnym rejonie miasta przy ul. Koziełka w dzielnicy domów jednorodzinnych. W skład osiedla wchodzi 25 domów z powierzchniami użytkowymi od 156,3 m2 do 161,2 m2.  Domy posiadają płaskie dachy zapewniające na górnej kondygnacji pełną swobodną przestrzeń użytkową. Budynki usytuowane są na działkach o powierzchni od 182 m2 do 665 m2. Całość inwestycji zaopatrzona jest w infrastrukturę:  kanalizacji deszczowej, gazowej i wodno-kanalizacyjną. Zespół mieszkalny jest całkowicie ogrodzony i posiada utwardzone nawierzchnie dróg wewnętrznych. W każdym z domów zainstalowana jest nowoczesna instalacja do rekuperacji powietrza pozwalająca zmniejszyć zużycie energii przeznaczonej na ogrzewanie do 35% w stosunku do tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej. Osiedle zlokalizowane jest przy nowo wybudowanej ulicy Koziełka zapewniającej szybki i łatwy dojazd do innych części miasta. Ulica jest doskonale oświetlona, posiada ciąg dla pieszych oraz spowalniacze ruchu samochodowego.

 
X

Hasło:

Nieprawidłowe hasło.